Austria, HOCHKÖNIG laste suusakool 06.jan.2018

Austria

Oivalised suusakuurordid, uhked linnad imeliste vaatamisväärsustega, ajaloolised lossid ja balneoloogilised kuurordid, suurepärane ja hästitoimiv teenindamine hotellides, restoranides ja kohvikutes – kõik see meelitab Austriasse lugematult turiste.

Hochkönigis on laiad ja hästi hooldatud rajad ning moodsad ja kiired tõstukid. Parim koht lastega suusatamiseks!
See on eelkõige austerlaste endi meelissuusakoht, kus puuduvad suured turistide hordid. Sobib eelkõige keskpärasele ja ka algajale suusatajale. Tõelist mägedehunti ootavad mõned korraliku kaldega mustad nõlvad, pikad metsavahelised offi-rajad ning kaljudevahelised tehnilised laskumised. Lumelauduritele on kokku kolm fun-parki.
Hotellid asuvad Dienteni suusakülas mis on peitunud ilusate kõrgete mägede vahele. Rahuliku kulgemisega küla pakub kõike talvepuhkuseks vajalikku: spordipoed ja rendid, restoranid, samuti kõrtsid ja kirik. Ööklubi huvilised saavad endale rahulikuma nädala lubada. Kui suusatamisest jõudu üle jääb, siis ca pooletunnise taksosõidu kaugusel on Gasteinertali termaalvee keskused või Saalfeldeni piiramatud shopingu võimalused.  www.hochkoenig.at

LASTE SUUSAKOOL 6.-13 JAANUAR Lastega Hochkönigisse tulnuil on võimalus kolmel päeval nädalas jätta laps tasuta suusakooli. Alpiexpressi esindajad tegelevad lastega kl 10.00-16.00. Oodatud on lapsed alates viiendast eluaastast, kes oskavad vähemalt sahka sõita. Kasuta võimalust – anna lapsele sisukas päev ja enesele veidike vaheldust!

Küsi pakkumust: info@diamondtravel.ee