SUVI 2024 suvehooaja reiside müük Antalya rannikule on varajase tellija eelistega avatud!

 Juba tänasest saavad meie kallid kliendid valida järgmiseks aastaks endale sobiva reisipaketi koos väga heade lisaväärtustega!
Lisaks soodsatele hindadele, saavad reisijad kaasa 155 € väärtuses lisateenuste eripaketi, mis lisab mugavust, annab reisijatele paindlikkust ja turvalisust broneeritavaks puhkuseks. 💰
Eripakett sisaldab nii madalaima hinna garantiid, -30 € soodustust ekskursioonidele ja veel teisigi lisahüvesid. 🤩
Valitud hotellidel on Ekspresstransfeer jubapaketi hinnas. Türgis lai valik kuurorte, hotelle, kuupäevi ja kestusi.

Küsi pakkumist info@diamondtravel.ee
SUVI 2024 Türgi reiside varajase tellija broneerimiseelised kuni 30.09.2023:
Esimene sissemakse 75 € / reisija. Lõppsumma peab olema tasutud vähemalt 21 kalendripäeva enne väljalendu.
Broneeringuga TASUTA kaasa eripakett väärtusega 155 €:
Sisaldab lisateenust Gold Flex – võimaldab rohkem kui 21 päeva enne reisi väljumist ühe korra lisatasudeta reisiplaanides muudatusi teha. (Teenuse tavahind on 25 €/reisija).
Sisaldab lisateenust Madalaima hinna garantii, mida saab kasutada, kui reisi väljumiseni on jäänud rohkem kui 21 kalendripäeva. (Teenuse tavahind on 50 €/reisija).
Sisaldab nimevahetust – võimalik muuta broneeringus ühe reisija nime, kui reisi väljumiseni on jäänud rohkem kui 14 päeva. (Teenuse tavahind on 50 €/reisija).Sisaldab -30 € soodustust Türgi ekskursioonidele.
Soodsa lisatasu eest on võimalik täiustada oma reisipaketti veelgi (sisaldavad ka vahendustasu):
Veelgi paindlikum lisateenus 
Gold Flex Premium soodushinnaga 9 € / reisija. Teenust saab saab kasutada, kui reisi väljumiseni on jäänud rohkem kui 7 päeva enne lendu. (Tavahind on 34 €/reisija).Lisateenus 
Madalaima hinna garantii Premium – soodushinnaga 9 € / reisija. Teenust saab kasutada, kui reisi väljumiseni on jäänud rohkem kui 7 kalendripäeva. (Teenuse tavahind on 59 €/reisija).Äraantav lisapagas Türgi tšarterlendudel:+5 kg = 5 € / reisija / üks suund+10 kg = 9 € / reisija / üks suund+20 kg = 17 € / reisija / üks suundPS! Lendudel lubatud äraantava pagasi kaal võib olla tavapäraselt 20 kg ja käsipagasi kaal 8 kg.