LEFKADA

LEFKADA

Kui teil on plaanis lõõgastav rannapuhkus, siis Lefkada on just teile! Kathisma ja Porto Katsiki randu peetakse maailma kaunimateks. Lefkadase randades on erinevad võimalused nii aktiivseks rannapuhkuseks koos erinevate veespordivõimalustega kui ka täielikus rahus päikese nautimiseks.

Paljude randade ja lapsesõbralike hotellidega Lefkas ja sümpaatne Nidri küla sobivad suurepäraseks puhkuseks koos lastega. Uusi kogemusi saab osaledes põnevatel ekskursioonidel , laevasõitudel lähisaartele või omal käel ümbrust avastada.

Ekskursioonid

Lefkada saareekskursioon – Tutvume Lefkada saare tähtsaimate vaatamisväärsustega. Esmalt suundume saare pealinna, kus külastame kindlust ja mungakloostrit. Seejärel sõidame läänerannikule Khathisma randa, kus on aega ujuda ja päikest võtta või lõunat süüa. Pealelõunal võtame suuna saare lõunaossa, kus Vasiliki külas saab jalutada rannapromenaadil, süüa lõunat hubases restoranis või sisseoste teha.

Päev merel ja naabersaartel – Lefkada ümbruses on palju suuremaid ja väiksemaid saari, kõige lähem neist on kaunis Meganissi. Kõigepealt suundume Papanikoli koopa juurde. Koobas on Kreekas suuruselt teine ning kunagi peeti seda sireenide peidukohaks. Koobas sai nime Kreeka allveelaeva Papanikolis järgi, mis II Maailmasõja ajal oli siin varjul olnud. Seejärel jääme ankrusse idüllilisse Meganissi sadamasse, vaba aeg külaga tutvumiseks või ujumiseks ja päevitamiseks. Jätkame teekonda rahulikku rannasoppi, kus laeva meeskond grillib meile maitsva lõunasöögi. Tagasiteel teeme ujumispeatuse kunagi Onassiste perekonnale kuulunud pisikese Skorpiose saare rannal.