ZAKYNTHOS

ZAKYNTHOS

Zakynthosel ootavad teid Joonia mere kauneimad liivarannad! Meelepärase ranna peaks leidma igaüks- rannad varieeruvad pikkadest liivaribadest pisikeste idülliliste rannasoppideni. 2 km pikkuse kuldse liivarannaga Tsilivi on viinamarjaväljadest ja oliivisaludest ümbritsetud kuurort, mis pakub nii rahulikku ja vaikset perepuhkust kui ka põnevust ja ööelu. Rahulik Kalamaki on suur kauni rannaga kuurort. Vassilikoses ootavad teid ehedad kreeka tavernid, kuldsed liivad, rahulikud suveõhtud, värvilised buganvillapõõsad ja viinapuud. Laganas on vaieldamatult saare suurim kuurort, mis on ka saare ööelu keskuseks. Samas leidub Laganases ka rahulikuks puhkuseks sobilikke piirkondi. Laganases on arvukalt restorane, baare, klubisid ja kauplusi. Väike ja võluv Agios Sostis on säilitanud tõelise Kreeka atmosfääri.

Ekskursioonid

Saareekskursioon- Saareekskursiooni käigus saame nautida türkiissinist merd, kõrgeid kaljusid, salapärseid koopad ja rohelisi oliivisalusid. Päeva tipphetkede hulka kuulub laevaretk kuulsatesse Sinistesse koobastesse (lisatasu eest, makstakse kohapeal 6 €/täiskasvanu, 3 €/laps) ning neitsi Maarjale pühendatud Anafonitria klooster. Näeme mitmeid maalilisi väikekülasid, oliivitööstust ning kaunist käsitööd. Päeva jooksul jääb ka vaba aega sisseostude tegemiseks.

Keri Kaiki merereis- Ekskursiooni käigus saab nautida Keri kaunist maastikku ja türkiissinised lahesoppe ning külastada Maratonisi kilpkonnasaart.

Laevahukurand – Veeda merepäev Zakynthose kaunist loodust imetledes. Päeva jooksul näeme Siniseid koopaid ning Skinari poolsaare järske kaljusid. Ekskursiooni tipphetkeks on muidugi kuulus Laevahukurand. Päeva jooksul tehakse ujumispeatusi.